Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί στον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
Πίνακας.
* Καυστήρες κάτω από τη δεξαμενή.
* Οι δεξαμενές έχουν στρογγυλεμένες άκρες για να κρατήσουν GN.
Τα καλάθια ύψους 200 mm, κατασκευασμένα από χάλυβα AISI316, είναι εξοπλισμένα
με εγκοπές επιπέδου νερού
* Η συσκευή μπορεί να είναι εξοπλισμένη με GN1 / 3, GN2 / 6, GN1 / 6, GN2 / 3
τα σετ καλαθιού και το καπάκι
* Το νερό εισάγεται μέσω ενός διανομέα ελεγχόμενο από τη βρύση.
* Η δεξαμενή εκκενώνεται από μια σφαιρική βαλβίδα μέσα στη μονάδα βάσης.
| Ισχύς | 10 kW |
|---|---|
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 24lt |
| Τύπος δεξαμενής | AISI 316 |
| Πλήρωση νερού | Erogatore su Ripiano |
|---|---|
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 1,05 m³ / h |
| Διαστάσεις δεξαμενών | 30,5×34,1×30,3 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 47,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 44,0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 52 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,4300 m³ |




