Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
* Παρέχεται με ρυθμιζόμενα πόδια και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ξεχωριστά σε ένα
μετρητή ή τοποθετείται σε ουδέτερη βάση.
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό προϋπόθεση.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας
* Σωληνωτοί καυστήρες χάλυβα με χειριστήριο, θερμοστοιχείο ασφαλείας
πιεζοηλεκτρικό αναπτήρα.
* Αφαιρούμενη spalshguard σε τρεις πλευρές.
| Ισχύς | 14 kW |
|---|---|
| Επιφάνεια μαγειρέματος | 74,8×56,4 εκ |
| Περιοχές θέρμανσης | 2 ° |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 1,48 m³ / h |
|---|---|
| Τύπος πλακών | Rigata |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 28 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 87,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 56,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 85,0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 95,0000 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,3900 m³ |




