Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας
* Εξοπλισμένο με καλάθια, καπάκια και μία δεξαμενή αποστράγγισης λαδιού με φίλτρο.
* Οι δεξαμενές έχουν εγκοπές στάθμης λαδιού.
* Ισχυρά στοιχεία θέρμανσης τοποθετημένα μέσα στη δεξαμενή, με κλίση για εύκολο χειρισμό
καθάρισμα.
* Υποστήριξη καλαθιού τοποθετημένη στην κορυφή.
* Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας.
* Διαχείριση ισχύος για τη σταθεροποίηση των διακυμάνσεων της θερμοκρασίας και του
ελαχιστοποιούν την κατανάλωση ενέργειας
* Σύστημα τήξης για τη διάλυση στερεών λιπών.
* Δεξαμενές καλυμμένες με μόνωση για την ελαχιστοποίηση της απώλειας θερμοκρασίας, προστασία στα
ηλεκτρονικά εξαρτήματα που ελαχιστοποιούν την κατανάλωση ενέργειας.
* Δυνατότητα προσθήκης προγραμμάτων μαγειρέματος για την τυποποίηση του μαγειρέματος.
| Ισχύς | 12 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50-60 Ηζ |
| Τάση | 400 3Ν ~ V |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 13lt |
| Εύρος θερμοκρασίας | 100 ÷ 190 ° C |
| Θέρμανση | Resistenze Rotanti |
| Τύπος δεξαμενής | AISI 304 |
| Διαστάσεις δεξαμενών | 24×34,2×25,7 cm |
|---|---|
| Αριθ. των δεξαμενών | 1 ° |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 78 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 46 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 115 cm |
| Καθαρό βάρος | 42 κιλά |
| Μεικτό βάρος | 50 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,41 m³ |



