Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια, μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή νησί
* Τα στοιχεία ελέγχου και τα εξαρτήματα είναι εύκολα προσβάσιμα αφαιρώντας το
ταμπλό
* Καλάθια, καπάκια και μια δεξαμενή με φίλτρο αποκατάστασης που παρέχεται.
* Δεξαμενές εξοπλισμένες με εγκοπές στάθμης λαδιού
* Εσωτερικά στοιχεία θέρμανσης με υψηλή ισχύ, με κλίση για το
Καθάρισμα.
* Καλάθια υποστήριξης που εφαρμόζονται .
* Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας.
* Διαχείριση ενέργειας για τη σταθεροποίηση των ταλαντώσεων της
θερμοκρασία και να ελαχιστοποιήσετε την κατανάλωση.
* Λειτουργία τήξης για τη διάλυση στερεών λιπών.
* Δεξαμενές τυλιγμένες σε μονωτικό υλικό για ελαχιστοποίηση της διαρροής
θερμοκρασία, προστασία ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και
ελαχιστοποίηση της κατανάλωσης.
* Δυνατότητα εισαγωγής προγραμμάτων μαγειρέματος για την τυποποίηση στο μαγείρεμα.
| Ισχύς | 24 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50-60 Ηζ |
| Τάση | 400 3Ν ~ V |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 13 λίτρα + 13 λίτρα |
| Εύρος θερμοκρασίας | 100 ÷ 190 ° C |
| Θέρμανση | Resistenze Rotanti |
| Τύπος δεξαμενής | AISI 304 |
| Διαστάσεις δεξαμενών | 24×34,2×25,7 cm |
|---|---|
| Αριθ. των δεξαμενών | 2 ° |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 85,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 82,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 69 kg |
| Μεικτό βάρος | 79 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,7900 m³ |




