Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό προϋποθέσεις.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Εξοπλισμένο με καλάθια, καπάκια και μία δεξαμενή αποστράγγισης λαδιού με φίλτρο
* Θέρμανση μέσω 2 εξωτερικών καυστήρων για κάθε δεξαμενή
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας
* Εξοπλισμένο με καλάθια, καπάκια και μία δεξαμενή αποστράγγισης λαδιού με φίλτρο
* Έλεγχος του θερμοστάτη μέσω ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας. πιεζοηλεκτρικό
φωτισμός.
* Θερμοστάτης ασφαλείας.
* Ισχυρά στοιχεία θέρμανσης τοποθετημένα μέσα στη δεξαμενή, με κλίση για εύκολο χειρισμό
καθάρισμα.
* Υποστήριξη καλαθιού τοποθετημένη στην κορυφή.
| Ισχύς | 12 kW |
|---|---|
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 8 λίτρα + 8 λίτρα |
| Εύρος θερμοκρασίας | 110 ÷ 190 ° C |
| Θέρμανση | Scambiatori in vasca |
| Τύπος δεξαμενής | AISI 304 |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 1,26 m³ / h |
|---|---|
| Διαστάσεις δεξαμενών | 14×34,2×30,5 cm |
| Αριθ. των δεξαμενών | 2 ° |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 47,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 56,0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 68,0000 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,4300 m³ |





