Tecno74
Οι τέσσερις εστίες είναι εξοπλισμένες με έλεγχο ισχύος, ο οποίος πραγματοποιείται μέσω ενός διακόπτη πακέτων 7 θέσεων, ο οποίος σας επιτρέπει να επιλέξετε τη βέλτιστη θερμοκρασία και το χρόνο μαγειρέματος για κάθε καυστήρα.
Οι τετραγωνικοί καυστήρες πιέζονται σφιχτά στην επάνω πλάκα, γεγονός που εμποδίζει τη διείσδυση ρύπων στο κενό.
Η ένδειξη φωτισμού στον πίνακα ελέγχου διασφαλίζει την ασφάλεια λειτουργίας και την οικονομική κατανάλωση ενέργειας από κάθε καυστήρα.
Ο αυτόματος ρυθμιστής χαμηλώνει τη λειτουργική ισχύ του καυστήρα σε περίπτωση υπερθέρμανσης ή, για παράδειγμα, απουσία ψημένων πιάτων στην κορυφή.
Το μοντέλο είναι εξοπλισμένο με φούρνο 4,7 kW και χωρητικότητα GN2 / 1.
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας
* Κάτω και δρομείς για δίσκους στήριξης είναι σμάλτο και
αφαιρούμενη
* Ανεξάρτητοι έλεγχοι θέρμανσης για κάθε πλάκα
* Εσωτερικός περιοριστής θερμοκρασίας πλάκας για την αποφυγή υπερθέρμανσης και συγκράτησης
κατανάλωση ενέργειας
* Ισχυρές ηλεκτρικές εστίες ερμητικά σφραγισμένες στην κορυφή
* Διακόπτες ισχύος 7 θέσεων
* Λάμπες σήματος που δείχνουν ποιες εστίες είναι ενεργοποιημένες
| Ισχύς | 15,1 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50-60 Ηζ |
| Τάση | 400 3Ν ~ V |
| Φούρνος Ισχύς | 4,7 kW |
| Κορυφαία ισχύς | 10,4 kW |
| Ζώνες μαγειρέματος | 4×2,6 n ° x kW |
| Δυνατότητα δίσκων | 4xGN2 / 1 n ° x |
| Διάσταση φούρνου | GN2 / 1 |
| Δρομείς | 4 ° |
| Απόσταση μεταξύ των ράφια | 6 cm |
| Διαστάσεις θαλάμου φούρνου (ΠxΠxΗ) | 57,5x65x30 εκ |
|---|---|
| Διαστάσεις πλακών θέρμανσης | 22×22 εκ |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 ° |
| Εύρος θερμοκρασίας φούρνου | 60 ÷ 270 ° C |
| Έκδοση φούρνου | Statico |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 85,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 82,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 90,5000 kg |
| Μεικτό βάρος | 108,0000 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,7900 m³ |





