Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές sto κέντρο.
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό προϋπόθεση.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας
* Ρύθμιση μαγειρέματος με δυνατότητα ρύθμισης ύψους.
| Ισχύς | 16 kW |
|---|---|
| Επιφάνεια μαγειρέματος | 72×45 εκ |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 1,69 m³ / h |
|---|---|
| Πλέγμα | Ghisa |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 85,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 82,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 91,5000 kg |
| Μεικτό βάρος | 108 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,7900 m³ |
Πλατώ αερίου Tecnoinox FTRR8G7/713040 Επαγγελματικός Εξοπλισμός Κουζίνας 




