Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές ως στο κέντρo.
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό προϋπόθεση.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας.
* Λυχνίες σήματος που δείχνουν την παρουσία τάσης.
* Χειροκίνητη κλίση ελεγχόμενη από τροχούς.
* Δεξαμενή με μετωπικό στόμιο για αποστράγγιση.
* Κάλυμμα από ανοξείδωτο ατσάλι με ανθεκτική στη θερμότητα λαβή.
* Κλειδαριά ασφαλείας σε ανοιχτή θέση.
* Λυχνία σήματος που δείχνει ότι η θερμοκρασία έχει φτάσει.
* Σωληνωτοί καυστήρες από ανοξείδωτο χάλυβα με πιεζοηλεκτρική ανάφλεξη, ασφάλεια
βαλβίδα και θερμοστοιχείο. Ρύθμιση θερμοκρασίας από 100 έως 340°C.
| Ισχύς | 12 kW |
|---|---|
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 50 lt |
| Εύρος θερμοκρασίας | 100 ÷ 340 ° C |
| Τύπος δεξαμενής | Fe360 |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 1,27 m³ / h |
|---|---|
| Διαστάσεις δεξαμενών | 70×46,5×20 εκ |
| Σύστημα αδειάσματος | Ribaltamento Manuale |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 97,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 87,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 115,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 113,0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 133,0000 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,9600 m³ |
Εστία αερίου Tecnoinox 713001 / PCG4G7 Επαγγελματική Κουζίνα 




