Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
* Χτισμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια, μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή νησί
* Τα στοιχεία ελέγχου και τα εξαρτήματα είναι εύκολα προσβάσιμα αφαιρώντας το
ταμπλό
* Καλάθια, καπάκια και μια δεξαμενή με φίλτρο αποκατάστασης που παρέχεται.
* Δεξαμενές εξοπλισμένες με εγκοπές στάθμης λαδιού
* Εσωτερικά στοιχεία θέρμανσης με υψηλή ισχύ, με κλίση για το
Καθάρισμα.
* Καλάθια υποστήριξης που εφαρμόζονται .
* Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας.
* Διαχείριση ενέργειας για τη σταθεροποίηση των ταλαντώσεων της
θερμοκρασία και να ελαχιστοποιήσετε την κατανάλωση.
* Λειτουργία τήξης για τη διάλυση στερεών λιπών.
* Δεξαμενές τυλιγμένες σε μονωτικό υλικό για ελαχιστοποίηση της διαρροής
θερμοκρασία, προστασία ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και
ελαχιστοποίηση της κατανάλωσης.
* Δυνατότητα εισαγωγής προγραμμάτων μαγειρέματος για την τυποποίηση στο μαγείρεμα.
| ισχύς | 16,5 + 16,5 kW |
|---|---|
| συχνότητα | 50-60 Ηζ |
| δυναμικό | 400 3Ν ~ V |
| Ικανότητα μπάνιου | 17lt + 17lt |
| Εύρος θερμοκρασίας | 100 ÷ 190 ° C |
| θέρμανση | Περιστρεφόμενες αντιστάσεις |
| Τύπος μπάνιου | AISI 304 |
| Μέγεθος μπάνιου | 30,7×34,2×25,7 εκ |
|---|---|
| δεξαμενές | 2 n |
| πλάτος | 80 cm |
| βάθος | 70 cm |
| ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 85,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 82.0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| όγκος | 0.7900 m³ |
Πλατώ αερίου Tecnoinox FLT4G7/713035 Επαγγελματικός Εξοπλισμός Κουζίνας
Κεραμική κουζίνα Tecnoinox PCC8E7/716016 Επαγγελματική Κουζίνα 



