Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας
* Εξοπλισμένο με καλάθια, καπάκια και μία δεξαμενή αποστράγγισης λαδιού με φίλτρο.
* Οι δεξαμενές έχουν εγκοπές στάθμης λαδιού.
* Ισχυρά στοιχεία θέρμανσης τοποθετημένα μέσα στη δεξαμενή, με κλίση για εύκολο χειρισμό
καθάρισμα.
* Υποστήριξη καλαθιού τοποθετημένη στην κορυφή.
* Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας.
* Διαχείριση ισχύος για τη σταθεροποίηση των διακυμάνσεων της θερμοκρασίας και του
ελαχιστοποιούν την κατανάλωση ενέργειας
* Σύστημα τήξης για τη διάλυση στερεών λιπών.
* Δεξαμενές καλυμμένες με μόνωση για την ελαχιστοποίηση της απώλειας θερμοκρασίας, προστασία στα
ηλεκτρονικά εξαρτήματα που ελαχιστοποιούν την κατανάλωση ενέργειας.
* Δυνατότητα προσθήκης προγραμμάτων μαγειρέματος για την τυποποίηση του μαγειρέματος.
| ισχύς | 16,5 kW |
|---|---|
| συχνότητα | 50-60 Ηζ |
| δυναμικό | 400 3Ν ~ V |
| Ικανότητα μπάνιου | 17lt |
| Εύρος θερμοκρασίας | 100 ÷ 190 ° C |
| θέρμανση | Περιστρεφόμενες αντιστάσεις |
| Τύπος μπάνιου | AISI 304 |
| Μέγεθος μπάνιου | 30,7×34,2×25,7 εκ |
|---|---|
| δεξαμενές | 1 αριθμό |
| πλάτος | 40 cm |
| βάθος | 70 cm |
| ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 47,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| όγκος | 0.4300 m³ |




