Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
* Παρέχεται με ρυθμιζόμενα πόδια και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ξεχωριστά σε ένα
μετρητή ή τοποθετείται σε ουδέτερη βάση.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Εξοπλισμένο με καλάθια, καπάκια και μία δεξαμενή αποστράγγισης λαδιού με φίλτρο
* Λυχνίες σήματος που δείχνουν τάση και θερμοκρασία.
* Οι δεξαμενές έχουν εγκοπές στάθμης λαδιού.
| Ισχύς | 12 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50-60 Ηζ |
| Τάση | 400 3Ν ~ V |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 8 λίτρα + 8 λίτρα |
| Εύρος θερμοκρασίας | 100 ÷ 190 ° C |
| Θέρμανση | Ανθεκτικότητα στο vasca |
| Τύπος δεξαμενής | AISI 304 |
| Διαστάσεις δεξαμενών | 22,7x34x22,5 cm |
|---|---|
| Αριθ. των δεξαμενών | 2 ° |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 28 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 87,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 54,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 34 kg |
| Μεικτό βάρος | 42 κιλά |
| Ένταση Ήχου | 0,38 m³ |
Πλυντήριο Grantimpianti GWH105 



