Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό προϋποθέσεις.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας.
* Οι δεξαμενές σχήματος V χωρίς εσωτερικούς καυστήρες εξασφαλίζουν εξαιρετική απόδοση
απόδοσης / υγιεινής.
* Εξοπλισμένο με καλάθια, καπάκια και μία δεξαμενή αποστράγγισης λαδιού με φίλτρο.
* Έλεγχος του θερμοστάτη μέσω ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας. πιεζοηλεκτρικός
φωτισμός
* Θερμοστάτης ασφαλείας.
* Ισχυρά στοιχεία θέρμανσης τοποθετημένα μέσα στη δεξαμενή, με κλίση για εύκολο χειρισμό
καθάρισμα
* Υποστήριξη καλαθιού τοποθετημένη στην κορυφή.
| Ισχύς | 12 kW |
|---|---|
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 13lt |
| Εύρος θερμοκρασίας | 110 ÷ 190 ° C |
| Θέρμανση | Vasca pulita ένα “V” |
| Τύπος δεξαμενής | Fondo ένα “V” |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 1,26 m³ / h |
|---|---|
| Διαστάσεις δεξαμενών | 24×34,2×31,5 εκ |
| Αριθ. των δεξαμενών | 1 ° |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 47,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 48,0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 58 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,4300 m³ |





