Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό προϋποθέσεις.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Εξοπλισμένο με καλάθια, καπάκια και μία δεξαμενή αποστράγγισης λαδιού με φίλτρο
* Θέρμανση μέσω 2 εξωτερικών καυστήρων για κάθε δεξαμενή
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας
* Εξοπλισμένο με καλάθια, καπάκια και μία δεξαμενή αποστράγγισης λαδιού με φίλτρο
* Έλεγχος του θερμοστάτη μέσω ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας. πιεζοηλεκτρικό
φωτισμός
* Θερμοστάτης ασφαλείας
* Ισχυρά στοιχεία θέρμανσης τοποθετημένα μέσα στη δεξαμενή, με κλίση για εύκολο χειρισμό
καθάρισμα.
* Υποστήριξη καλαθιού τοποθετημένη στην κορυφή.
| Ισχύς | 23 kW |
|---|---|
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 13 λίτρα + 13 λίτρα |
| Εύρος θερμοκρασίας | 110 ÷ 190 ° C |
| Θέρμανση | Scambiatori in vasca |
| Τύπος δεξαμενής | AISI 304 |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 2,43 m³ / h |
|---|---|
| Διαστάσεις δεξαμενών | 24×34,2×30,5 εκ |
| Αριθ. των δεξαμενών | 2 ° |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 85,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 82,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 76,5000 kg |
| Μεικτό βάρος | 94,0000 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,7900 m³ |
Κουζίνα Υγραερίου Tecnoinox PFG8GG7/713060 Επαγγελματική Κουζίνα 




