Tecnoinox TAP
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Προεπιλεγμένες συνταγές που καθορίζουν τα συστατικά, απαιτείται προετοιμασία, 10
φάσεις μαγειρέματος.
* Συλλογή συνταγών που μπορεί να φιλτραριστεί ανά κατηγορία, μαγειρική
τεχνική, αγαπημένα, τελευταία προγράμματα μαγειρέματος, λέξεις-κλειδιά
* Προεπιλεγμένες συνταγές που μπορούν να τροποποιηθούν σε όλο το διαθέσιμο μαγείρεμα.
* Προγράμματα συντήρησης και αναγέννησης.
* Δυνατότητα χειροκίνητης ρύθμισης των προγραμμάτων μαγειρέματος σε 3 τρόπους:
μεταφορά από 30 έως 265 °, ανάμειξη από 30 ° έως 250 °, ατμός από
50 ° έως 130 °.
* Δυνατότητα να ορίσετε ένα όνομα, μια περιγραφή και προσαρμοσμένες ετικέτες
συνταγές που ορίζονται από το χρήστη.
* Οργάνωση περιεχομένου σε προσαρμόσιμους φακέλους εντός του MY
Περιοχή TAP.
* Φωτιζόμενη χωρητική 7 TOUCH SCREEN.
* Ομοιόμορφος φωτισμός του θαλάμου μαγειρέματος χάρη στη λωρίδα LED
που βρίσκεται στην πόρτα.
* Κιβώτιο που βρίσκεται κάτω από την πόρτα με το αξεσουάρ,
περιστρεφόμενη μονάδα ντους, υποδοχή USB, υποδοχή αισθητήρα βελόνας
* Αισθητήρας πολλαπλών σημείων που βρίσκεται μέσα στο θάλαμο μαγειρέματος.
* Αυτοδιάγνωση των λειτουργικών συνιστωσών του φούρνου.
* Αυτόματη διαχείριση ειδοποιήσεων για τον καθαρισμό του λέβητα και
αυτόματο σύστημα καθαρισμού.
* Ανεμιστήρες υψηλής απόδοσης και αυτόματη διαχείριση των στροφών
περιστροφής.
* Διπλός υαλοπίνακα με ελεύθερη κίνηση.
* Ενσωματωμένο μπροστινό παρέμβυσμα του φούρνου.
* Θάλαμος μαγειρέματος σε ανοξείδωτο ατσάλι AISI304 με στρογγυλεμένες γωνίες.
* Εύκολο άνοιγμα του πίνακα ελέγχου μέσω ενός συστήματος ζεύξης.
* Deflector που μπορεί εύκολα να αποσυναρμολογηθεί για συντήρηση και
καθαρισμό του χώρου του ανεμιστήρα.
* Λειτουργία Delta (t) για αργό μαγείρεμα.
* Ταχεία εκκένωση υγρασίας.
* Κάτω από την πόρτα μια γυάλινη λεκάνη για τη συλλογή υγρασίας,
κατευθύνει τη συμπύκνωση στη δεξαμενή, ακόμη και όταν η πόρτα είναι ανοιχτή.
* Ρυθμιζόμενος κύκλος προθέρμανσης.
* Λαβή ανθεκτική σε δακτυλικά αποτυπώματα με αντιολισθητική λαβή και αριστερά / δεξιά
άνοιγμα.
* Εργονομικό κουμπί κύλισης για να επιλέξετε και να επιβεβαιώσετε τις επιλογές.
* Συλλογή και αποθήκευση δεδομένων HACCP.
* Τεχνολογία CLIMAFIX: αυτόματη ρύθμιση του επιπέδου υγρασίας στο
το θάλαμο μαγειρέματος λαμβάνοντας υπόψη την υγρασία των τροφίμων και τον εγχυμένο ατμό.
* TrueData Technology: εμφάνιση πραγματικής τιμής θερμοκρασίας στο
θάλαμο μαγειρέματος
* Τεχνολογία SmartHeat: χορήγηση αλγορίθμου θερμοκρασίας μαγειρέματος
για τέλεια αποτελέσματα μαγειρέματος ανεξάρτητα από την ποσότητα του
προϊόντος (ένα δοχείο ή πλήρες φορτίο).
* Τεχνολογία PowerGrill: αύξηση της θερμοκρασία στους 300 ° C για 5 λεπτά για να μαγειρέψετε πίτσα και
για να έχετε αποτελεσματική σχάρα.
* SmartWash Technology: προτείνουμε το πιο κατάλληλο
αυτόματο πρόγραμμα πλυσίματος ανάλογα με το προηγούμενο μαγείρεμα.
Υπάρχουν 5 επίπεδα αυτόματου καθαρισμού.
* NON-STOP-COOKING :
Αυτόματο μαγείρεμα των διαφόρων προϊόντων ταυτόχρονα και στην
ίδια αίθουσα μαγειρέματος, για γρήγορη μαγειρική ή επίσημο δείπνο.
* Σύστημα φωτισμού κουμπιού: δείχνει την τρέχουσα λειτουργία του φούρνου
μέσω ενός χρωματισμένου φωτός κάτω από το κουμπί.
* Προστασία από διάβρωση: IPX5.
* Η αριστερή θύρα ανοίγματος είναι διαθέσιμη (θα ζητηθεί κατά την παραγγελία του
φούρνος).
| Ισχύς | 10,25 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Τάση | 400 3Ν ~ V |
| Δυνατότητα δίσκων | 6xGN1 / 1 n ° x |
| Δρομείς | 6 ° |
| Απόσταση μεταξύ των ράφια | 7 εκ |
| Διαστάσεις θαλάμου φούρνου (ΠxΠxΗ) | 59×38,5×49 εκ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας ατμού | 50 ÷ 130 ° C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας συνδυασμού | 30 ÷ 250 ° C |
| Θερμοκρασία κατά τη λειτουργία μεταφοράς | 30 ÷ 265 ° C |
| Έκδοση φούρνου | GN elettronico |
| Ταχύτητα του ανεμιστήρα | 6 + 6 Pulsate |
| Πλάτος | 89 cm |
| Βάθος | 72 cm |
| Ύψος | 74 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 96 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 88 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 100 cm |
| Καθαρό βάρος | 109 kg |
| Μεικτό βάρος | 122 κιλά |
| Ένταση Ήχου | 0,84 m³ |




