Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Λυχνίες σήματος που δείχνουν την παρουσία τάσης.
* Χειροκίνητη κλίση ελεγχόμενη από τροχούς.
* Δεξαμενή με μετωπικό στόμιο για αποστράγγιση.
* Κάλυμμα από ανοξείδωτο ατσάλι με ανθεκτική στη θερμότητα λαβή
* Κλειδαριά ασφαλείας σε ανοιχτή θέση.
* Θωρακισμένα στοιχεία θέρμανσης με θερμοστατικό έλεγχο από 300 ° C
στους 450 ° C και πρόσθετο θερμοστάτη ασφαλείας.
* Λυχνία σήματος που δείχνει ότι η θερμοκρασία έχει φτάσει.
| Ισχύς | 8,7 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50-60 ΗΖ |
| Τάση | 400 3Ν ~ V |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 50 lt |
| Εύρος θερμοκρασίας | 45 ÷ 295 ° C |
| Τύπος δεξαμενής | Fe360 |
| Διαστάσεις δεξαμενών | 70×46,5×20 εκ |
|---|---|
| Σύστημα αδειάσματος | Ribaltamento Manuale |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 97,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 87,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 115,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 114,0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 134,0000 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,9600 m³ |
Στεγνωτήριο Grantimpianti EB41
Στεγνωτήριο Grantimpianti GDZ450
Πλυντήριο Grantimpianti GWH240 




