Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Η βάση μπορεί να είναι εξοπλισμένη με συρτάρια, πόρτες ή δρομείς
για δοχεία GN.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Αφαιρούμενη spalshguard σε τρεις πλευρές.
* Δίσκος συλλογής λίπους με μπλοκ αποτροπής πτώσης.
* Στοιχεία θέρμανσης θωρακισμένα με ανοξείδωτο χάλυβα.
| Ισχύς | 3,9 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50-60 Ηζ |
| Τάση | 400 3Ν ~ V |
| Εύρος θερμοκρασίας | 50 ÷ 320 ° C |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | 35,3×56,4 cm |
| Περιοχές θέρμανσης | 1 ° |
| Εσωτερική διάμετρος του θαλάμου (WxDxH) | 33×57,4×39,5 cm |
|---|---|
| Τύπος πλακών | Liscia Cromata |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 47,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 50,0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 62,0000 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,4300 m³ |
Στεγνωτήριο Grantimpianti GDZ350 



