Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Παρέχεται με ρυθμιζόμενα πόδια και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ξεχωριστά σε ένα
μετρητή ή τοποθετείται σε ουδέτερη βάση.
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό προϋπόθεση.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας.
* Σωληνωτοί καυστήρες χάλυβα με χειριστήριο, θερμοστοιχείο ασφαλείας
πιεζοηλεκτρικό αναπτήρα
* Αφαιρούμενη spalshguard σε τρεις πλευρές.
* Δίσκος συλλογής λίπους με μπλοκ αποτροπής πτώσης.
| Ισχύς | 7 kW |
|---|---|
| Επιφάνεια μαγειρέματος | 35,3×56,4 cm |
| Περιοχές θέρμανσης | 1 ° |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 0,74 m³ / h |
|---|---|
| Τύπος πλακών | Rigata |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 28 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 47,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 54,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 40,0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 47,0000 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,2000 m³ |
Βραστήρας αερίου Tecnoinox P8DG7/713087 Επαγγελματικός Εξοπλισμός Κουζίνας 



