Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί στον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Η βάση μπορεί να είναι εξοπλισμένη με συρτάρια, πόρτες ή δρομείς
για δοχεία GN
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό την προϋπόθεση.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
Πίνακας.
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας.
* Σωληνωτοί καυστήρες χάλυβα με χειριστήριο, θερμοστοιχείο ασφαλείας
πιεζοηλεκτρικό αναπτήρα.
* Αφαιρούμενη spalshguard σε τρεις πλευρές.
* Δίσκος συλλογής λίπους με μπλοκ αποτροπής πτώσης.
| ισχύς | 14 kW |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας | 60 ÷ 300 ° C |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | 74,8×56,4 εκ |
| Περιοχές θέρμανσης | 2 n |
| Κατανάλωση αερίου μεθανίου | 1,48 m³ / h |
|---|---|
| Διάσταση του διαμερίσματος (LxPxH) | 73×57,4×39,5 εκ |
| Τύπος πλακών | Ομαλό χρωμίου |
| πλάτος | 80 cm |
| βάθος | 70 cm |
| ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 85,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 82.0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 93.5000 kg |
| Μεικτό βάρος | 111.0000 kg |
| όγκος | 0.7900 m³ |



