Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί στον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Η βάση μπορεί να είναι εξοπλισμένη με συρτάρια, πόρτες ή δρομείς
για δοχεία GN
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό την προϋπόθεση.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
Πίνακας.
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας.
* Σωληνωτοί καυστήρες χάλυβα με χειριστήριο, θερμοστοιχείο ασφαλείας
πιεζοηλεκτρικό αναπτήρα.
* Αφαιρούμενη spalshguard σε τρεις πλευρές.
* Δίσκος συλλογής λίπους με μπλοκ αποτροπής πτώσης.
| Ισχύς | 7 kW |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας | 60 ÷ 300 ° C |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | 35,3×56,4 εκ |
| Περιοχές θέρμανσης | 1 αριθμό |
| Κατανάλωση αερίου μεθανίου | 0,74 m³ / h |
|---|---|
| Διάσταση του διαμερίσματος (LxPxH) | 33×57,4×39,5 εκ |
| Τύπος πλακών | Ομαλό χρωμίου |
| πλάτος | 40 cm |
| βάθος | 70 cm |
| ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 47,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 53.0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 65.0000 kg |
| όγκος | 0.4300 m³ |
Εστία αερίου Tecnoinox 713018 / PCG8FG7 Επαγγελματική Κουζίνα 



