ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Προεπιλεγμένες συνταγές που καθορίζουν τα συστατικά, απαιτείται προετοιμασία, 10φάσεις μαγειρέματος.
* Συλλογή συνταγών που μπορεί να φιλτραριστεί ανά κατηγορία, μαγειρική.
τεχνική, αγαπημένα, τελευταία προγράμματα μαγειρέματος, λέξεις-κλειδιά.
* Προεπιλεγμένες συνταγές που μπορούν να τροποποιηθούν σε όλο το διαθέσιμο μαγείρεμα.
* Προγράμματα συντήρησης και αναγέννησης.
* Δυνατότητα χειροκίνητης ρύθμισης των προγραμμάτων μαγειρέματος σε 3 τρόπους
μεταφορά από 30 έως 265 °, ανάμειξη από 30 ° έως 250 °, ατμός από
50 ° έως 130 °.
* Δυνατότητα να ορίσετε ένα όνομα, μια περιγραφή και προσαρμοσμένες ετικέτες
συνταγές που ορίζονται από το χρήστη.
* Οργάνωση περιεχομένου σε προσαρμόσιμους φακέλους εντός του MY
Περιοχή TAP
* Φωτιζόμενη χωρητική 7 TOUCH SCREEN.
* Ομοιόμορφος φωτισμός του θαλάμου μαγειρέματος χάρη στη λωρίδα LED
που βρίσκεται στην πόρτα.
* Χρηματοκιβώτιο που βρίσκεται κάτω από την πόρτα με το αξεσουάρ,
περιστρεφόμενη μονάδα ντους, υποδοχή USB, υποδοχή αισθητήρα βελόνας.
* Αισθητήρας πολλαπλών σημείων που βρίσκεται μέσα στο θάλαμο μαγειρέματος.
* Αυτοδιάγνωση των λειτουργικών συνιστωσών του φούρνου.
* Αυτόματη διαχείριση ειδοποιήσεων για τον καθαρισμό του και
αυτόματο σύστημα καθαρισμού.
* Ανεμιστήρες υψηλής απόδοσης και αυτόματη διαχείριση των στροφών
* Διπλο υαλοπίνακα με ελεύθερη κίνηση,
* Ενσωματωμένο μπροστινό βύσμα του φούρνου.
* Θάλαμος μαγειρέματος σε ανοξείδωτο ατσάλι AISI304 με στρογγυλεμένες γωνίες.
* Εύκολο άνοιγμα του πίνακα ελέγχου μέσω ενός συστήματος ζεύξης.
* Deflector που μπορεί εύκολα να αποσυναρμολογηθεί για συντήρηση και
καθαρισμό του χώρου του ανεμιστήρα.
* Λειτουργία Delta (t) για αργό μαγείρεμα
* Ταχεία εκκένωση υγρασίας.
* Κάτω από πόρτα και κάτω από γυάλινη λεκάνη για τη συλλογή υγρασίας,
κατευθύνει τη συμπύκνωση των σωληνώσεων στη δεξαμενή, ακόμη και όταν η πόρτα είναι ανοιχτή.
* Ρυθμιζόμενος κύκλος προθέρμανσης
* Λαβή ανθεκτική σε δακτυλικά αποτυπώματα με αντιολισθητική λαβή και αριστερά / δεξιά άνοιγμα.
* Εργονομικό κουμπί κύλισης για να επιλέξετε και να επιβεβαιώσετε τις επιλογές.
* Συλλογή και αποθήκευση δεδομένων HACCP
* Τεχνολογία CLIMAFIX: αυτόματη ρύθμιση του επιπέδου υγρασίας στο
το θάλαμο μαγειρέματος λαμβάνοντας υπόψη την υγρασία των τροφίμων και τον εγχυμένο ατμό
* TrueData Technology: εμφάνιση πραγματικής τιμής θερμοκρασίας στο
θάλαμο μαγειρέματος
* Τεχνολογία SmartHeat: χορήγηση αλγορίθμου θερμοκρασίας μαγειρέματος
τα τέλεια αποτελέσματα μαγειρέματος ανεξάρτητα από το φορτωμένο ποσό
προϊόν (ένα δοχείο ή πλήρες φορτίο).
* Τεχνολογία PowerGrill: αύξηση της θερμοκρασία στους 300 ° C για 5 λεπτά για να μαγειρέψετε πίτσα και για να έχετε αποτελεσματική σχάρα.
* SmartWash Technology: προτείνουμε το πιο κατάλληλο
αυτόματο πρόγραμμα πλυσίματος ανάλογα με το προηγούμενο μαγείρεμα. Υπάρχουν 5 επίπεδα αυτόματου καθαρισμού
* NON-STOP-COOKING και ΕΤΟΙΜΟ-ΤΟ-SERVICE. Τεχνολογία:
αυτόματο μαγείρεμα των διαφόρων προϊόντων ταυτόχρονα και στο
ίδια αίθουσα μαγειρέματος, για γρήγορη μαγειρική ή επίσημο δείπνο.
* Σύστημα φωτισμού κουμπιού: δείχνει την τρέχουσα λειτουργία του φούρνου
μέσω ενός χρωματισμένου φωτός κάτω από το κουμπί.
* Προστασία από διάβρωση: IPX5
* Η αριστερή θύρα ανοίγματος είναι διαθέσιμη (θα ζητηθεί κατά την παραγγελία του
φούρνος)
| Ισχύς | 20,5 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Τάση | 400 3Ν ~ V |
| Δυνατότητα δίσκων | 10xGN1 / 1 n ° x |
| Δρομείς | 10 ° |
| Απόσταση μεταξύ των ράφια | 7 εκ |
| Διαστάσεις θαλάμου φούρνου (ΠxΠxΗ) | 59×38,5×77 εκ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας ατμού | 50 ÷ 130 ° C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας συνδυασμού | 30 ÷ 250 ° C |
| Θερμοκρασία κατά τη λειτουργία μεταφοράς | 30 ÷ 265 ° C |
| Έκδοση φούρνου | GN elettronico |
| Ταχύτητα του ανεμιστήρα | 6 + 6 Pulsate |
| Πλάτος | 89 cm |
| Βάθος | 72 cm |
| Ύψος | 102 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 96 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 87 εκ |
| Ύψος συσκευασίας | 129 cm |
| Καθαρό βάρος | 140 kg |
| Μεικτό βάρος | 158,8 kg |
| Ένταση Ήχου | 1,07 m³ |



