Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
* Εξοπλισμένο με ρυθμιζόμενα πόδια. Μπορεί να τοποθετηθεί από τον τοίχο ή
σε συνδυασμό με άλλες συσκευές στο κέντρο.
* Λειτουργία φυσικού αερίου ή υγραερίου. εναλλάξιμα ακροφύσια
υπό προϋπόθεση.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
πίνακας.
* Βαλβίδες αερίου ασφαλείας.
* Καυστήρες κάτω από τη δεξαμενή.
* Οι δεξαμενές πιέζονται με στρογγυλεμένες άκρες για να κρατήσουν GN
Τα καλάθια ύψους 200 mm είναι κατασκευασμένα από χάλυβα AISI316 και είναι εξοπλισμένα
με εγκοπές επιπέδου νερού.
* Η συσκευή μπορεί να είναι εξοπλισμένη με GN1 / 3, GN2 / 6, GN1 / 6, GN2 / 3
τα σετ καλαθιού και το καπάκι.
* Το νερό εισάγεται μέσω ενός πίσω διανομέα ελεγχόμενο από τη βρύση.
* Η δεξαμενή εκκενώνεται από μια σφαιρική βαλβίδα μέσα στη μονάδα βάσης.
| Ισχύς | 20 kW |
|---|---|
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 24lt + 24lt |
| Τύπος δεξαμενής | AISI 316 |
| Πλήρωση νερού | Erogatore su Ripiano |
|---|---|
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 2,1 m³ / h |
| Διαστάσεις δεξαμενών | 30,5×34,1×30,3 cm |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 90 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 85,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 82,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 114,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 72,0000 kg |
| Μεικτό βάρος | 94,0000 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,7900 m³ |





