Tecno 74
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
* Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
* Παρέχεται με ρυθμιζόμενα πόδια και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ξεχωριστά σε ένα
μετρητή ή τοποθετείται σε ουδέτερη βάση.
* Εύκολο στην πρόσβαση σε χειριστήρια και μονάδες χάρη στο αφαιρούμενο μέτωπο
Πίνακας.
* Αφαιρούμενη spalshguard σε τρεις πλευρές.
* Δίσκος συλλογής λίπους με μπλοκ αποτροπής πτώσης.
* Στοιχεία θέρμανσης θωρακισμένα με ανοξείδωτο χάλυβα.
| Ισχύς | 3,9 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50-60 ΗΖ |
| Τάση | 400 3Ν ~ V |
| Εύρος θερμοκρασίας | 50 ÷ 320 ° C |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | 35,3×56,4 cm |
| Περιοχές θέρμανσης | 1 ° |
| Τύπος πλακών | Liscia |
|---|---|
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Ύψος | 28 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 81,0 cm |
| Βάθος συσκευασίας | 47,0 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 54,0 cm |
| Καθαρό βάρος | 41,6000 kg |
| Μεικτό βάρος | 46 kg |
| Ένταση Ήχου | 0,2000 m³ |




